|
Wiem że po fakcie,ale nie było mnie wcześniej na forum,ja dzień na plus postawiłem na to że Bayern strzeli gola i że strzeli Rooney.Na jutro zastanawiam się nad kimś z pary Messi/Ibrahimovic nad strzelcem gola oraz Westerlo-Mechelen 1
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|