tofik napisał(a):

Burliga całkiem sensownie radził sobie na prawej obronie. Nie wiem, czy nie więcej byłoby z niego pożytku niż z przereklamowanego Alvareza.
Dlatego np jeśli nie będzie kasy na wszystkie transfery to lepiej nie wykupowac Alvareza z Regginy tylko te kasę przeznaczyć na bramkarza.
|
E tam Alvarez nie jest przereklamowany.
Niby Burliga bez bledow w Bytomiu ale o jednak nie bylo Pablo i bylo to widac.
Warto sie porozumiec jakos z Reggina bo jak mowi sam Alvarez chetnir by u nas zostal a obroncow w Reeggine dostatek.
Natomiast bramkarz to jest absolutny priorytet i juz teraz nasi scouci czyli-jakkoliwiek smieszne to brzmi pan Kapka winien juz rozgladac sie za bramkarzami.