Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22284
Stary 30.03.2010, 23:37
tofik napisał(a):Wyświetl post
Burliga całkiem sensownie radził sobie na prawej obronie. Nie wiem, czy nie więcej byłoby z niego pożytku niż z przereklamowanego Alvareza.
Dlatego np jeśli nie będzie kasy na wszystkie transfery to lepiej nie wykupowac Alvareza z Regginy tylko te kasę przeznaczyć na bramkarza.


E tam Alvarez nie jest przereklamowany.

Niby Burliga bez bledow w Bytomiu ale o jednak nie bylo Pablo i bylo to widac.

Warto sie porozumiec jakos z Reggina bo jak mowi sam Alvarez chetnir by u nas zostal a obroncow w Reeggine dostatek.

Natomiast bramkarz to jest absolutny priorytet i juz teraz nasi scouci czyli-jakkoliwiek smieszne to brzmi pan Kapka winien juz rozgladac sie za bramkarzami.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując