Wyświetl pojedynczy post
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6190
Stary 30.03.2010, 23:16
Nie wiadomo ile w tym prawdy, zresztą wątpie żeby Widzew go puścił. Stopniowo buduja ciekawą drużyne, która pewnie będzie chciała być w czołówce ligi za 2-3 sezony.
Ostatnio edytowane przez JAR0 : 30.03.2010 o godz. 23:19.
Odpowiedz cytując