Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15186
Stary 30.03.2010, 20:48
może temat nie odpowiedni,lecz..

dzisiaj jadąc nowym autobusem zauważyłem na monitorach propagandę koleżanki zza miedzy około pół minutowy filmik prezentujący jakieś oprawy Pasiatych itp..a na końcu tekst z flagą Cracovii w tle " Wesołych Świąt,życzą kibice Cracovii" wie ktoś co to za akcja ?
Ostatnio edytowane przez maTyS. : 30.03.2010 o godz. 21:21.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując