|
może temat nie odpowiedni,lecz..
dzisiaj jadąc nowym autobusem zauważyłem na monitorach propagandę koleżanki zza miedzy około pół minutowy filmik prezentujący jakieś oprawy Pasiatych itp..a na końcu tekst z flagą Cracovii w tle " Wesołych Świąt,życzą kibice Cracovii" wie ktoś co to za akcja ?
Ostatnio edytowane przez maTyS. : 30.03.2010 o godz. 21:21.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
|