darek olszówka napisał(a):

- nie zakończyły się rozmowy z Wisłą, która chce 25% powierzchni stadionu,
|
nie znam sie na tym do konca... wiec pytam, jest w tym uwzględnione muzeum i sklep kibica?
i skoro wyceniac beda stadion w oparciu o koszt jego budowy.. ponad 500 mln zl, to juz teraz wiadomo (biorac pod uwage te 25% + cos tam) jaki bedzie mniej wiecej koszt spłaty przez Wisle za wynajem ? no i dla Wisly nie jest najlepiej ze wycena bedzie w oparciu o KOSZT BUDOWY ?
i jesli 3 trybuny maja byc skonczony.. to mamy rozumiec ze z wykonczeniem (E i D) ?