Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8821
Stary 30.03.2010, 20:44
darek olszówka napisał(a):Wyświetl post


- nie zakończyły się rozmowy z Wisłą, która chce 25% powierzchni stadionu,
nie znam sie na tym do konca... wiec pytam, jest w tym uwzględnione muzeum i sklep kibica?

i skoro wyceniac beda stadion w oparciu o koszt jego budowy.. ponad 500 mln zl, to juz teraz wiadomo (biorac pod uwage te 25% + cos tam) jaki bedzie mniej wiecej koszt spłaty przez Wisle za wynajem ? no i dla Wisly nie jest najlepiej ze wycena bedzie w oparciu o KOSZT BUDOWY ?

i jesli 3 trybuny maja byc skonczony.. to mamy rozumiec ze z wykonczeniem (E i D) ?
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 30.03.2010 o godz. 20:48.
Odpowiedz cytując