Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8813
Stary 30.03.2010, 19:37
Cytat:
]Od 2009 r. z terenu boiska wykonywane są roboty montażowe elementów prefabrykowanych, przede wszystkim trybuny wschodniej i częściowo zachodniej. W związku z powyższym nie jest możliwe wykonywanie modernizacji murawy przed zakończeniem prac montażowych np. konstrukcji dachu trybuny wschodniej. W przypadku wcześniejszego wyłonienia Wykonawcy ww. robót, mogłoby dojść do konfliktu interesów podmiotów gospodarczych zainteresowanych jednoczesnym działaniem na placu budowy. Ponadto projekt modernizacji boiska został zwrócony do Studia Architektonicznego
To jakaś chora szopka, zwykły bełkot.

Tak, odpowiedź na to i inne pytania jest miażdżącym świadectwem niekompetencji osób od projektowania, zaplanowania i przeprowadzenia inwestycji. Czysty kabaret. I my płacimy podatki na takich ludzi...

Kretynizmem było już nie ujęcie murawy i innych spraw w umowie z Polimexem. A szczytem groteski jest tłumaczenie, że pewnych spraw nie można robić równolegle.

Wreszcie, niech Majchrowski za przeproszeniem nie .......i, że klub oczekiwał w przeciwieństwie np: do Cracovii oddania mu do użytkowania i rozgrywania meczy stadionu w developerskim stanie, bez wyposażonych szatni itd. i jeszcze był gotów płacić za to w ciemno kilkanaście milionów złotych rocznie za wynajmem.

Ten człowiek swoją gadaniną jedynie przerażająco kompromituje urząd.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując