Cytat:
|
]Od 2009 r. z terenu boiska wykonywane są roboty montażowe elementów prefabrykowanych, przede wszystkim trybuny wschodniej i częściowo zachodniej. W związku z powyższym nie jest możliwe wykonywanie modernizacji murawy przed zakończeniem prac montażowych np. konstrukcji dachu trybuny wschodniej. W przypadku wcześniejszego wyłonienia Wykonawcy ww. robót, mogłoby dojść do konfliktu interesów podmiotów gospodarczych zainteresowanych jednoczesnym działaniem na placu budowy. Ponadto projekt modernizacji boiska został zwrócony do Studia Architektonicznego
|
To jakaś chora szopka, zwykły bełkot.
Tak, odpowiedź na to i inne pytania jest miażdżącym świadectwem niekompetencji osób od projektowania, zaplanowania i przeprowadzenia inwestycji. Czysty kabaret. I my płacimy podatki na takich ludzi...
Kretynizmem było już nie ujęcie murawy i innych spraw w umowie z Polimexem. A szczytem groteski jest tłumaczenie, że pewnych spraw nie można robić równolegle.
Wreszcie, niech Majchrowski za przeproszeniem nie .......i, że klub oczekiwał w przeciwieństwie np: do Cracovii oddania mu do użytkowania i rozgrywania meczy stadionu w developerskim stanie, bez wyposażonych szatni itd. i jeszcze był gotów płacić za to w ciemno kilkanaście milionów złotych rocznie za wynajmem.
Ten człowiek swoją gadaniną jedynie przerażająco kompromituje urząd.