w0lno. napisał(a):

|
Polećcie mi jakąś w miarę przyzwoitą myszkę do 60 zł.
|
Mogę polecić A4TECH X7. Fajnie leży w dłoni, 5 stopni regulacjii dpi, ja jej używam do codziennych rzeczy jak i do gier i jak dla mnie super. Ceny w granicach 60-70 zł.
podszywacz. napisał(a):

|
Mam pytanie techniczne dotyczące naszego forum, otóż jak zrobić aby w jednej odpowiedzi umieścić np. dwa cytaty pochodzące od innych osób? Nie chcę eksperymentować a nie wiem których klawiszy czy innych tricków należy użyć.
|
Po prostu piszesz
<quote=nick>tekst</quote>
oczywiście zamiast "<" i ">" dajesz "[" i "]"
no i zamiast "nick" wpiszujesz nick danej osoby, a zamiast "tekst" cytujesz jego wypowiedź.
co daje Ci w efekcie :