marcin19876 napisał(a):

|
mam takie male 2 pytanka, moze ktos zna na nie odpowiedz. 1) skoro krzesełka zostały juz zamowione to na kiedy przewiduje sie ich dostarczenie i kiedy rozpocznie sie montowanie krzeselek na sektorze C?, 2) czy ktos moze wie do czego jest ta fosa?moze to kolejne zabezpieczenie boiska przed wejsciem kibicow na plyte murawy, jesli tak to byloby male przegęcie...
|
2. Tak to jest takie zabezpieczenie

A dlaczego to jest według ciebie przegiecie

