DYRU napisał(a):

postawiłem na nowo system i windows mi sie upomina o jakąs aktywacje czy coś. idzie to obejsc jakos moze byc priv
|
podbijam. nie chodzi o pirackie oprogramowanie tylko o jakąs aktywację, ktora chyba została zrobiona na drugim kompie i teraz dupa zbita. podziała ktos coś
