Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15168
Stary 30.03.2010, 17:50
mam pytanie ,jest gdzieś na terenie NOWEJ HUTY silownia ...ale żeby można bylo poćwiczyć na worku treningowym czy jakis fitness czy cos? prosze o odpowiedz ,zadawałem już to pytanie kiedyś ale bez odzewu!
Odpowiedz cytując