|
Żeby uściślić sprawę - tu szczególnie pytanie do Darka Olszówki, Piotra G.,orła,rava - czy mam racje.
Według mnie sprawa jest w jednym prosta - miasto zobowiązało się zbudować obiekt klasy Elite - ze wszystkimi konsekwencjami które za tym idą.
Czyli trybunami,trybunami dla Vipów,sky-boksami,szatniami,pomieszczeniami dla sędziów,obserwatorów,dziennikarzy,oficjeli,ubikacj ami,murawą,oświetleniem,telebimem,kołowrotkami,sys temem it,restauracjami,cateringiem(jeśli to też wchodzi w klasę Elite) - wszystko powinno być wykończone i działające.
Oczywiście jest kwestia co z tego miasto chce zbudować z własnych pieniędzy a na co chce znaleźć inwestora - Jednak całość spoczywa na barkach miasta.
Jedyna rzeczą która nie jest wymagana do standardu Elite(jak rozumiem) to zagospodarowanie tzw przestrzeni biurowej ale to też spoczywa na ich barkach, bądź na barkach firm które z miastem podpiszą odpowiednie umowy.
Oczywiście Wisła, jako że będzie głównym użytkownikiem obiektu, powinna starać się jak najbardziej wejść w ten interes - tak by sama mogła jak najwięcej zarobić i by miasto miało z tego pieniądze.Stąd pewnie, spóźnione ale takie długie negocjacje.Oczywiście wejść , nie znaczy dorzucić 75 baniek - bo to każdy wie że klubu na to nie stać - chyba że warunki byłby by takie że Cupiał potraktował by to jako dobry i pewny interes
|