Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 30.03.2010, 16:57
Poprostu zagrajmy np. Cleber-Jop ze Śląskiem na środku obrony dla spokoju. (powinni obaj już być w dyspozycji )
a Sobol dostanie z Polonią już pewnie.

Odpowiedz cytując