crazykaro napisał(a):

orzeu ty tak na siłe szukasz dziury w całym
ad. 2 od początku było wiadomo że częśc komercyjna będzie nie wykończona i oddana w stanie surowym i nie widzę w tym nic dziwnego
|
Od początku było wiadomo że stadion ma być gotowy na euro 2012 i też było wiadomo że Wisła nie da 70 baniek na jego wykończenie a miasto
To że Euro się posypało też winą Wisły nie jest - zresztą nikt nie domaga się wykańczania powierzchni komercyjnych a jedynie takich które są niezbędne jeśli chodzi o rozgrywanie meczów.Nie da się meczu zagrać bez IT,kołowrotków,murawy, wykończonych szatni, pomieszczeń dla prasy itp.
Równie dobrze przecież mogli by trybuny w stanie zerowym zostawić
A z tym całym % od wartości to też będzie cyrk - Bardzo ciekawe jest jakie cyferki im wyszły ,oczywistym jest fakt że jeśli już to klub będzie płacił ten procent nie od wartości całego obiektu a od części którą będzie użytkowała już w ogóle się wszystko pogmatwa jak Wisła będzie chciała wynajmować stadion tylko na określone dni

Pomijam już fakt że klub powinien się domagać zniżek w pierwszym okresie użytkowania, bo w pierwszym projekcie stadion miał być mniejszy i tańszy - Droższa wersja postała ze względu na Euro a nie widzimisie klubu.
Oczywistym jest że klub w np. pierwszym roku nie zapełni stadionu