|
Słowak, który najpierw zmagał się z kontuzją kolana a później mięśnia prawej nogi, powinien ćwiczyć z całą drużyną od najbliższego poniedziałku. Tego też dnia odbędą się konsultacje medyczne Garguły. Jeśli wypadną one pozytywnie, to już od połowy tygodnia "Guła" także dołączy do pozostałych kolegów.
Jeśli zaś chodzi o Clebera, to lekarze i sztab trenerski wciąż czekają aż całkowicie zrosną się żebra Brazylijczyka. Według wstępnych prognoz na początku przyszłego tygodnia Brazylijczyk może być gotowy do normalnych treningów.
by. wislakrakow.com 27 marca 2010
czyli Garguła wedlug tego artykulu moze jutro badz pojutrze dolaczyc do kolegow jesli przejdzie dobrze badania.
|