Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
syeb
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: z Królestwa
Offline
#
15163
30.03.2010, 15:07
czy jak zamowie internet z upc czy jest opcja przeciagniecia go do mieszkania obok
czy sa jakies komplikacje
syeb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do syeb
Znajdź inne posty napisane przez syeb