Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 30.03.2010, 14:27
kondzio500 napisał(a):Wyświetl post
hej, nie wiecie czy jest wyjazd do Warszawy naszych kibicow? Ja mieszkam w Warszawie i chetnie bym sie wybral, na sektor gosci oczywiscie...
Wyjazd jest. Zakazu sobie nie przypominam.
Odpowiedz cytując