Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 30.03.2010, 14:21
To będzie chyba ciężki mecz, przynajmniej na papierze być tak powinno ale to co się dzieje w Polonii to woła o pomstę do nieba i wcale się nie zdziwię jak Wisła znów zaaplikuje przeciwnikowi trzy bramki. Atmosfera fatalna w klubie Wojciechowskiego i grzechem byłoby tego nie wykorzystać. Osobiście wierzę w bramkę Pawła Brożka, może akurat w Warszawie wystrzeli ( z formą ).
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując