Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1543
Stary 30.03.2010, 14:14
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
I tak powinny postapic wszystkie szkalowane dotychczas przez GW kluby ekstraklasy (no moze poza Legia ze wzgledu na jej wlasciciela). Wypowiedzenie wszelakich umow partnersko-reklamowych + odmowa akredytacji meczowych. Gdybym tylko wladal Wisla, to w reakcji na pomyje wysaczone swego czasu przez tzw."fajna laske", do konca mojego zywota panowalby przy Reymonta calkowity zakaz wspolpracy z GW.
GW Poznań reklamowała się na Bułgarskiej, nie dało się przeczytać krytycznego arta o Lechu na gazeta.pl, balonik pompowali aż miło - nieraz dziennie pojawiały się trzy sławiące dream team z Bułgarskiej artykuły, wszystkie oczywiście o tym samym, tylko pod zmienionym tytułem.

Mam na myśli problematykę stricte piłkarską.

Ciekawe jak teraz będzie GieWu pisała o Wielkopolskich.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 30.03.2010 o godz. 14:17.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując