Eustachy napisał(a):

|
I tak powinny postapic wszystkie szkalowane dotychczas przez GW kluby ekstraklasy (no moze poza Legia ze wzgledu na jej wlasciciela). Wypowiedzenie wszelakich umow partnersko-reklamowych + odmowa akredytacji meczowych. Gdybym tylko wladal Wisla, to w reakcji na pomyje wysaczone swego czasu przez tzw."fajna laske", do konca mojego zywota panowalby przy Reymonta calkowity zakaz wspolpracy z GW.
|
GW Poznań reklamowała się na Bułgarskiej, nie dało się przeczytać krytycznego arta o Lechu na gazeta.pl, balonik pompowali aż miło - nieraz dziennie pojawiały się trzy sławiące dream team z Bułgarskiej artykuły, wszystkie oczywiście o tym samym, tylko pod zmienionym tytułem.
Mam na myśli problematykę stricte piłkarską.
Ciekawe jak teraz będzie GieWu pisała o Wielkopolskich.