Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8796
Stary 30.03.2010, 14:01
A więc mnie interesowała odpowiedź na moje pytania 10 i 11. I wynika z tego iż stadion nie jest budowany tylko dla klubu piłkarskiego Wisła Kraków a przeznaczony jest na różne imprezy (co oczywiście można zrozumieć bo to jest stadion miejski). W takim razie kolejne pytanie do Prezydenta. Czy Pana zdaniem aby zorganizować koncert muzyki popularnej i imprezy firmowe wystarczą same trybuny bez żadnego zaplecza? No bo przecież wszystko w środku ma wykończyć Wisła. To Pan Prezydent myśli że Wisła wszystko w środku wykończy a potem miast zorganizuje sobie na tym imprezę firmową Poza tym fajna to firma doradzała, mecz futbolu amerykańskiego...lol. Jeszcze mogli napisać turniej skoków narciarskich...
Ostatnio edytowane przez rafal777 : 30.03.2010 o godz. 14:04.
Odpowiedz cytując