Temat
:
[23. kolejka] POLONIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 03.04.2010 16:15
Wyświetl pojedynczy post
DOMEL3
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
29
30.03.2010, 13:37
to bedzie bardzo ciężki mecz.Na poloni wisi ogromna presja właściciela, a nasza gra jest słaba nawet jesli ostatnio strzelilismy 6 bramek.
http://vlepkiwisla.blogspot.com/
DOMEL3
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DOMEL3
Znajdź inne posty napisane przez DOMEL3