Wyświetl pojedynczy post
DOMEL3
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 30.03.2010, 13:37
to bedzie bardzo ciężki mecz.Na poloni wisi ogromna presja właściciela, a nasza gra jest słaba nawet jesli ostatnio strzelilismy 6 bramek.
Odpowiedz cytując