Zapomnialbym o gownianej murawie ktora bedzie atutem Polonii..
nie ma w takich meczach gadki ze murawa jest taka sama dla obu zespolow.. bo my mamy duzo lepsza technike, indywidualnosci itd.. i czy to deszcz, czy wykopki na murawie to pomagaja tym slabszym, gorzej wyszkolonym technicznie..
Cytat:
|
Na treningu zabrakło natomiast Radosława Sobolewskiego. Jak się okazuje, jeszcze przed meczem z Polonią Bytom skręcił on sobie kostkę. „Po meczu żartowałem, że jeśli ma grać tak dobrze, to może grać z takimi kontuzjami” – powiedział po zajęciach trener Kasperczak, który dodał, że zawodnik potrzebował jeszcze dnia odpoczynku, żeby dojść do siebie po tym urazie.
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...bronie_rosnie/