Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 30.03.2010, 13:02
Legia , Lech , derby z Cracovią , a na koniec mecz z Odrą - nie będzie lekko. Szczególnie ten ostatni mecz w z Odrą będzie ciekawy, bo dla nas to może być mecz decydujący o MP, a dla nich o utrzymaniu/spadku. Lepiej by było zapewnić sobie mistrza przed meczem z Odrą, czyli wygrać wszystkie mecze. Mamy teraz 4 pkt przewagi , więc jest w zanadrzu jedną porażkę. Lepiej jednak żeby jej nie byo - trzeba się spiąc i JJJBG !
Odpowiedz cytując