SpoXsteR napisał(a):

Polonia Wwa
Piast Gliwice
Korona Kielce
Cracovia
Odra Wodzislaw
|
Ja bym nie bagatelizował tych zespołów, ale bym też nie przesadzał z ich siłą. Bo nawet jeśli walczą o utrzymanie, to nie znaczy że zagrają lepiej niż mający o wiele większy potencjał Bełchatów, czy dobrze spisujący się w tym sezonie Ruch.