tam wchodzi z 300 fanów wiec bilety raczej nie pojda do sprzedazy
co do meczu to bym tak nie skakal i zapisywal juz 3 pkt.. niestety ale z calej trojki mamy najgorszy terminarz
Polonia Wwa
Piast Gliwice
Korona Kielce
Cracovia
Odra Wodzislaw

az sie przestraszylem i nie robie sobie zartow.. wszyscy oni walcza o utrzymanie i bedzie cholernie ciezko
do tego Slask, Legia i Amika