Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 30.03.2010, 12:28
tam wchodzi z 300 fanów wiec bilety raczej nie pojda do sprzedazy

co do meczu to bym tak nie skakal i zapisywal juz 3 pkt.. niestety ale z calej trojki mamy najgorszy terminarz

Polonia Wwa
Piast Gliwice
Korona Kielce
Cracovia
Odra Wodzislaw


az sie przestraszylem i nie robie sobie zartow.. wszyscy oni walcza o utrzymanie i bedzie cholernie ciezko

do tego Slask, Legia i Amika
Odpowiedz cytując