Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6184
Stary 30.03.2010, 09:55
Wojciechowski w ostatnim Cafe Futbol wspominał, że mają podpsianego reprezentanta Polski. Od nowego sezonu.
Dlaczego od razu pomyślałem o Pawelku ? )
..
Odpowiedz cytując