Wyświetl pojedynczy post
wiertar
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8785
Stary 30.03.2010, 09:34
Kuba napisał(a):Wyświetl post
Nie nie orientuje się.
Spróbuje się zorienować w temacie.
Nasze pole wyboru było też zawężone - po prostu przedstawiono nam 5 modeli krzesełek, które zapewne Polimex mógłby dostarczyć i trzeba było wybrać.
Cieszy i to, bo gdyby wybrano inne raczej słabo by to wyglądało.

Idealnym rozwiązaniem byłoby puścić zapytanie do nastu firm zajmujacych się tematem tak aby każda z nich dostarczyła swoje siedzenia i żeby dało się je przetestować.
Jednak zapewne ze względu na notoryczny brak czasu takiej opcji nie wykorzystano.
Tak jak mówiłem dobrze, że przynajmniej był jakiś wybór i mogliśmy przejrzeć dostępne modele.
Gorzej byłoby gdyby ktoś kompletnie niezorientowany wybrał krzesełka np ze względu na ich estetyke wyglądu.

Co do tych krzesełek na Legii to wydaje mi się, że mogą być nieco wygodniejsze, ale wyglądają na dosyć liche.

PS. Fotek pozostałych krzesełek nie mam.


ps znalazłem strone megan siting
http://www.meganseating.nw.pl/megan/pl.htm

ze strony "Dzięki odpowiedniej infrastrukturze wydziałów, odpowiedzialnej pracy zatrudnionych osób i doskonałej współpracy z kooperantami, firma
MEGAN SEATING produkuje rocznie około 30.000 foteli, które montujemy
w Polsce i w kilkunastu krajach świata.
"
Skoro rocznie produkują 30 tys sztuk to zamówienie od Polimexu będzie interesem życia dla nich.
Wydaje się jednak, że Nowy Styl Group mógłby być lepszy, bo mają wieksze doświadczenie w samych krzesełkach stadionowych. Oby megan się sprawdził.
Będe wdzięczny. ale skoro mówisz że produkują 30tyś krzesełęk rocznie to wątpie żeby ich wyroby znalazły się na jakimkolwiek dużym obiekcie...i to trochę nie pokoi że doświadczenia to oni za dużego nie mają
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując