Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6183
Stary 30.03.2010, 09:33
Fuks napisał(a):Wyświetl post

. I bedzie tak jak w wiekszosci lig, ze jest okreslona czołowka, ktora w kazdym sezonie walczy o mistrza, i pojedyncze zespoły doskakujące do niej na jeden / kilka sezonów..
Bo nie ma tak obogatej ligi aby czołowka mogła się zmieniać. Ile potrzeba by wydac kasy aby wejść pomiędzy MU,CHFC,Arsenal? Liverpool póbuje i nic. MC to już w ogóle inna bajka. Ta samo w Niemczech, choć tam klubu mają zbliżowe budżety i jak dla mnie jest to najbardziej wyrównana liga a i tak Bayern i Bayer od lat są w czołowce.. Hiszpania to samo,ścisła czołówka, Barcelona,Real,do tego na zmianę Sevilla i Valencia, Atletico. Niemniej zawsze dwa pierwsze miejsca są w zainteresowaniu Barcy i Realu. Francja, Lyon, Bordeux. Szkocja to już w ogóle patologia. Portugalia to samo. Nie ma w tym nic szczególnego,że jest ścisła czołowka utzrymująca się wiele, wiele lat. To samo u Nas. Była Legia i Widzew, od 12 lat jesteśmy My i Legia. Nie sadze aby to się miało zmienić. Poza tym działamy na innych zasadach niż kluby 12 ,15 lat temu. Wtedy było zadłużanie,taki polski sportowy kapitalizm. Uważam,że jednak Widzew za jakiś czas,dwa,trzy lata też zacznie mieścić się w czołówce. Może nie będzie walczyć o MP ale zawsze 3,4 powinien być. Co by nie mówić jest to...Widzew. Móiwsz i wiesz o co chodzi. Nie żadne tam Amiki,PolonioDysko,Bełchatów. To są efemerydy,które są,bo to ich okres,ale póżniej zmienią się miejscami z innymi. Tak samo uważam,że po 2012 roku wygaśnie zapał co niektórych sponsorów i właśnie wtedy nastapi wymaina efemerydalna.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując