Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 30.03.2010, 09:16
Proximus napisał(a):Wyświetl post
Najważniejsza w tym spotkaniu będzie pierwsza bramka. Jeśli my ją trafimy będzie znacznie łatwiej i powinniśmy bez problemu wygrać a być może nawet utrzymać średnią 3 bramek. Natomiast jeśli nie to trzeba będzie liczyć na podobną reakcję jak meczu z drugą Polonią.
Praktycznie większość meczów w naszej lidze jest wyrównanych do pierwszego gola...
Odpowiedz cytując