I zapewniam Cię, że nadejdą czasy, że wielu Wiślaków zatęskni za doczołganiem się na tron w obojętnie jakim stylu.
Niestety.[/QUOTE]
Jakos mam co do tego spore wątpliwosci, wiecej - jestem pewny ze takie czasy nie nadejdą. Oczywiscie mistrzostwa seryjnie zdobywac nie bedziemy, i bedzie pewnie kilka lat z rzędu bez niego, ale jednak myśle ze czołowki nie opuscimy. Sam jeszcze pamietam czasy drugiej ligi, i jakie przetasowania w polskiej piłce nastapily od tego czasu tez wiem, ale mysle ze powoli sie to stabilizuje. I bedzie tak jak w wiekszosci lig, ze jest okreslona czołowka, ktora w kazdym sezonie walczy o mistrza, i pojedyncze zespoły doskakujące do niej na jeden / kilka sezonów. U nas w ciagu ostatnich 12 lat jest to Wisła i Legia, mysle ze niedługo moze dojsc do tego Lech (chociaz oni caly czas są w drodze, tzn "idą na majstra"

) . Innych narazie nie widac, ale te 3 kluby powinny byc w stanie utrzymac okreslony poziom przez długi czas.