Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1539
Stary 30.03.2010, 06:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jak zwykle "GW" więcej insynuuje niż może udowodnić, ale tym razem są wyjątkowo ostrożni w formułowaniu zarzutów. Taki np. "Litar" popełnił następującą zbrodnię - stał obok oskarżonego podczas wpuszczania kibiców, kilku z oskarżonych pracowało w jego firmie cateringowej

Poczekam na wyniki skazujące, a potem procesy o zniesławienie Na razie wszystkich wypuszczono.

Nie, żebym pałał jakąś sympatią do nich, ale coś za dużo tu spekulacji...

http://www.sport.pl/sport/1,65025,77..._ochrony_.html

Szadkowski atakuje odcinek 1783.
Facet nie może zrozumieć, że mocny klub gdzie mocne jego podstawy. Nie może pojąć, że nie ma wtjazdu bez dobrej organizacji, że najlepiejh o swoje bezpieczeństwo zadbają sami zainteresowani. Gdyby był w Argentynie albo Brazylii to zobaczyłby co to zorganizowane grupy kibiców. TV w Argentynie prowadzi zawsze 2 transmisje: jedn z meczu a jedn z trybun.Przyjazd ekipy barra bravas to okazja do zrobienia wywiadu z szefami grupy, zapytanie ich o oczekiwania nastroje. Kibice sa tam najwazniejsi.Prezes musi z nimi wspoldzialac bo inaczej bedzie sam siedzial na trybunach. Co s jak na Lazienkowskiej.
Odpowiedz cytując