http://www.sport.pl/sport/1,65025,77..._ochrony_.html
Szadkowski atakuje odcinek 1783.
Facet nie może zrozumieć, że mocny klub gdzie mocne jego podstawy. Nie może pojąć, że nie ma wtjazdu bez dobrej organizacji, że najlepiejh o swoje bezpieczeństwo zadbają sami zainteresowani. Gdyby był w Argentynie albo Brazylii to zobaczyłby co to zorganizowane grupy kibiców. TV w Argentynie prowadzi zawsze 2 transmisje: jedn z meczu a jedn z trybun.Przyjazd ekipy barra bravas to okazja do zrobienia wywiadu z szefami grupy, zapytanie ich o oczekiwania nastroje. Kibice sa tam najwazniejsi.Prezes musi z nimi wspoldzialac bo inaczej bedzie sam siedzial na trybunach. Co s jak na Lazienkowskiej.