|
Ja się tylko boje by po tych 2 wysokich zwycięstwach nie pojawiła się lekka olewka - w stylu , gramy z cieniasami to na huki ich weźmiemy.
Polonia nic nie gra ale ma gruby nóż na gardle(w przeciwieństwie do Lechii i P.Bytom) więc nei ma się co spodziewać spacerku.
|