Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 30.03.2010, 01:40
Polonia Wojciechowska nie gra nic, problem w tym, że i my niewiele. Tak więc nie spodziewałbym się pogromu, a już na pewno łatwego zwycięstwa.
Fizycznie też pewnie nie będzie optymalnie, bo tydzień to chyba jeszcze za mało żeby coś w tej kwestii poprawić. Tak więc zagramy na maksa pewnie 20 - 30 minut. Oby to wystarczyło...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując