Kuba napisał(a):
|
Tylko nie wiem czy nagłośnienie nie będzie już leżej po stronie klubu.
|
Miasto ciągle planuje zrzucić część kosztów na Wisłę? Sądzę, że Wisła nie zgodzi się na jakąkolwiek dokładkę do budowy obiektu - wynajmą go pod warunkiem, że całość będzie zbudowana i wyposażona przez miasto.
Zresztą dzisiaj powinniśmy się przekonać, jednak ja nie wyobrażam sobie że Wisła weźmie na siebie ciężar finansowy jakiegokolwiek wyposażania obiektu.