Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8783
Stary 30.03.2010, 01:16
Kuba napisał(a):
Tylko nie wiem czy nagłośnienie nie będzie już leżej po stronie klubu.
Miasto ciągle planuje zrzucić część kosztów na Wisłę? Sądzę, że Wisła nie zgodzi się na jakąkolwiek dokładkę do budowy obiektu - wynajmą go pod warunkiem, że całość będzie zbudowana i wyposażona przez miasto.
Zresztą dzisiaj powinniśmy się przekonać, jednak ja nie wyobrażam sobie że Wisła weźmie na siebie ciężar finansowy jakiegokolwiek wyposażania obiektu.
Odpowiedz cytując