Wyświetl pojedynczy post
beliaal666
Junior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8778
Stary 29.03.2010, 22:54
Dagobert napisał(a):Wyświetl post
a ja uważam, że tam dokładnie powinien być sektor gości gdzie się planuje. i spokojnie z tymi buforami, jak będzie nawet po tys z kązdej strony to i tak zostanie nam 29 tys do wypełnienia, jak się okaże, że na 10 meczów pod rząd zabraknie biletów to będziemy myśleć ale jakoś nie wydaje mi sie to realne
dokładnie tak myśle najpierw sie martwcie by stadion zapełnić, jak to zrobicie to wtedy myślcie gdzie przenosić kibiców przyjezdnych by wiuęcej dla nas miejsc było
Odpowiedz cytując