Dagobert napisał(a):

|
a ja uważam, że tam dokładnie powinien być sektor gości gdzie się planuje. i spokojnie z tymi buforami, jak będzie nawet po tys z kązdej strony to i tak zostanie nam 29 tys do wypełnienia, jak się okaże, że na 10 meczów pod rząd zabraknie biletów to będziemy myśleć ale jakoś nie wydaje mi sie to realne
|
dokładnie tak myśle

najpierw sie martwcie by stadion zapełnić, jak to zrobicie to wtedy myślcie gdzie przenosić kibiców przyjezdnych by wiuęcej dla nas miejsc było
