Wyświetl pojedynczy post
Mango
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3737
Stary 29.03.2010, 22:21
Ja akurat mieszkam blisko Michałowic więc czasem tam zaglądam hehe ogólnie pizzeria jest na porządnym poziomie i cenowo i smakowo hehe ale Szymka to tam nie spotakłem hehe
Odpowiedz cytując