Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mango
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
3737
29.03.2010, 22:21
Ja akurat mieszkam blisko Michałowic więc czasem tam zaglądam hehe
ogólnie pizzeria jest na porządnym poziomie i cenowo i smakowo hehe
ale Szymka to tam nie spotakłem hehe
Mango
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mango
Znajdź inne posty napisane przez Mango