Już wklejałem zdjecia z ktorych jednoznacznie wynika ze nie ma najmniejszego sensu dawac przyjezdnych do naroznika.. a tu nastepne foto
http://www.stadionwisly.info/files/gallery/246/24.jpg
co zrobia? przymocują blachę 50x50 metrów przez co zasloni sie 2/4 boiska na caly bok E ? czy zrobia bufor z 3 sektorow?
widzicie jaki to jest widok na trybune E , to samo jest na C patrzac z wyzszych rzedów no i kwestia dachu na ktory mozna z latwoscia wejsc ..
sektor przyjezdny tam gdzie byl, czyli obok okraglaka (bufor wystarczy patrzac na boisko po prawej stronie, ewentualnie moga na stale zamontowac wysokie ploty, nie trzeba tego robic po lewej stronie... wlasnie dzieki okraglakowi.. zaoszczedzamy bardzo duzo miejsc)
tak, w naroznikach sie lokuje.. tyle ze my mamy calkowicie inne narozniki niz na Legii, Koronie, w Lubinie itd.. i nijak mi sie widzi lokowac tam przyjezdnych
nalezy juz o tym myslec teraz.. bo ulokowanie ich tam bedzie glupotą
zreszta dla samych przyjezdnych bylby to wiekszy komfort ogladania meczów.. byl juz temat na jednym z for ktory sektor gosci w Polsce jest najlepszy i sektor gosci na Reymonta (obok okraglaka) przebil wszystkie inne..