Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1537
Stary 29.03.2010, 21:11
Fuks napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,77...as=1&startsz=x

nietypowy artykul, tym razem piszą zle o kibicach Lecha, no ale Ameryki to tym raczej nie odkryją
Jak zwykle "GW" więcej insynuuje niż może udowodnić, ale tym razem są wyjątkowo ostrożni w formułowaniu zarzutów. Taki np. "Litar" popełnił następującą zbrodnię - stał obok oskarżonego podczas wpuszczania kibiców, kilku z oskarżonych pracowało w jego firmie cateringowej

Poczekam na wyniki skazujące, a potem procesy o zniesławienie Na razie wszystkich wypuszczono.

Nie, żebym pałał jakąś sympatią do nich, ale coś za dużo tu spekulacji...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując