Fuks napisał(a):

Jak zwykle "GW" więcej insynuuje niż może udowodnić, ale tym razem są wyjątkowo ostrożni w formułowaniu zarzutów. Taki np. "Litar" popełnił następującą zbrodnię - stał obok oskarżonego podczas wpuszczania kibiców, kilku z oskarżonych pracowało w jego firmie cateringowej
Poczekam na wyniki skazujące, a potem procesy o zniesławienie

Na razie wszystkich wypuszczono.
Nie, żebym pałał jakąś sympatią do nich, ale coś za dużo tu spekulacji...