Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6177
Stary 29.03.2010, 20:41
gigant napisał(a):Wyświetl post
Pewnie że te przegrane bolą, ale nie mniej niz sprzedane 0-6 Legii w 94.
Jeżeli już to w 93, chociaz i tutaj moją opinie wiekszosc zna wiec nie bede sie rozwijał.


Vinci napisał(a):
Pozostaje nam jedynie kolekcjonowanie i wspominanie miłych wyjątków, jakimi były Legia/Widzew 1995-96, Wisła 2003 czy później Groclin i Lech w Pucharze UEFA - w zależności od klubu, jakiemu się kibicuje...
Nie stawiałbym miedzy tymi wynikami znaków rowności, chyba ze kolejnosc nie jest przypadkowa - wtedy rozumiem.


Tosik podobno w KSP? Wojciechowski cos mowil, ze jakiegos tajemniczego reprezentata Polski zakontraktowal, ale nie moze do konca jego umowy powiedziec kogo, a jak spadna to umowa nie jest wazna.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując