gigant napisał(a):

|
Pewnie że te przegrane bolą, ale nie mniej niz sprzedane 0-6 Legii w 94.
|
Jeżeli już to w 93, chociaz i tutaj moją opinie wiekszosc zna wiec nie bede sie rozwijał.
Vinci napisał(a):
|
Pozostaje nam jedynie kolekcjonowanie i wspominanie miłych wyjątków, jakimi były Legia/Widzew 1995-96, Wisła 2003 czy później Groclin i Lech w Pucharze UEFA - w zależności od klubu, jakiemu się kibicuje...
|
Nie stawiałbym miedzy tymi wynikami znaków rowności, chyba ze kolejnosc nie jest przypadkowa - wtedy rozumiem.
Tosik podobno w KSP? Wojciechowski cos mowil, ze jakiegos tajemniczego reprezentata Polski zakontraktowal, ale nie moze do konca jego umowy powiedziec kogo, a jak spadna to umowa nie jest wazna.
