Kuba a masz może informacje czy taki model krzesełek jak znajdzie się u nas występuje już gdzieś na jakimś Stadioni, np. zagranicą

bo ciekawi mnie to.
mi się napewno bardziej podobają niż te LEgijne nocniki... ale cóź niektórzy chyba swojego nie znają a cudze chwalą

na zasadzie.. co nie nasze to lepsze...
KaRaSTSW napisał(a):

|
Niestety ale MASAKRA te krzesełka :( Mozna było duzo lepsze miec :(
|
ta...podejrzewam że dużo lepsze za dużo WIĘKSZE pieniądze do tej pory się nie nauczyliście że u nas niski koszt to priorytet
