|
Jak dla mnie to krzeselka sa spoko. Martwilem sie ze dostaniemy takie jak Legia.
Podoba mi sie to, ze nie sa wycudowane tylko wygladaj jak klasyczne krzeslo..
Mysle, ze jak dojdzie do nich odpowiedni kolor to bede wygladac rewelacyjnie.
Ostatnio edytowane przez As : 29.03.2010 o godz. 20:33.
|