Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8758
Stary 29.03.2010, 20:29
Jak dla mnie to krzeselka sa spoko. Martwilem sie ze dostaniemy takie jak Legia.
Podoba mi sie to, ze nie sa wycudowane tylko wygladaj jak klasyczne krzeslo..
Mysle, ze jak dojdzie do nich odpowiedni kolor to bede wygladac rewelacyjnie.
Ostatnio edytowane przez As : 29.03.2010 o godz. 20:33.
Odpowiedz cytując