Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
barthok
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2635
Stary 29.03.2010, 20:20
Deivid napisał(a):Wyświetl post
Z Piastem gramy w Gliwicach, wiec z biletami szału nie będzie.
jesteś pewien? mi się wydawało że moją zaczynać ze stadionem..
Odpowiedz cytując