harimata napisał(a):

|
Założyłem konto w allegro. Chciałem aktywować przez przelew ale oczywiście nie ma inteligo i muszę czekać na przesyłkę z kodem. Zarejestrowałem się dlatego bo potrzebuję kupić przedmiot za 1700zł który zostanie wystawiony specjalnie dla mnie. Czy bez pełnej aktywacji mogę kupić ten przedmiot ?
|
Tak, jezeli sprzedawca nie zaznaczy opcji z ograniczeniem "kopertek"- nie pełnej aktywacji konta.
Jak jest aukcja specjalnie dla Ciebie to pewnie nie bedziesz miał tego problemu ;p