Wyświetl pojedynczy post
Ja_Kibic
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: os. Piastów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15151
Stary 29.03.2010, 17:41
harimata napisał(a):Wyświetl post
Założyłem konto w allegro. Chciałem aktywować przez przelew ale oczywiście nie ma inteligo i muszę czekać na przesyłkę z kodem. Zarejestrowałem się dlatego bo potrzebuję kupić przedmiot za 1700zł który zostanie wystawiony specjalnie dla mnie. Czy bez pełnej aktywacji mogę kupić ten przedmiot ?

Tak, jezeli sprzedawca nie zaznaczy opcji z ograniczeniem "kopertek"- nie pełnej aktywacji konta.

Jak jest aukcja specjalnie dla Ciebie to pewnie nie bedziesz miał tego problemu ;p
Odpowiedz cytując