Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15150
Stary 29.03.2010, 17:33
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
kiedyś we wtorki i piątki... obok ul. piłsudzkiego... ciuchy to tylko największy szrot made in china, dywanów nie ma... a przynajmniej nie było kilka lat temu, bo wtedy ostatni raz byłem... przechodziłem obok takiego targu. Była tez kiedyś tzw. targowica na racławickiej jak się na bukowską wole jedzie...
To znaczy jest czy było A ta Targowica to kiedy? Też wtorki i piątki ?
Odpowiedz cytując