Kamil_mchw napisał(a):

|
kiedyś we wtorki i piątki... obok ul. piłsudzkiego... ciuchy to tylko największy szrot made in china, dywanów nie ma... a przynajmniej nie było kilka lat temu, bo wtedy ostatni raz byłem... przechodziłem obok takiego targu. Była tez kiedyś tzw. targowica na racławickiej jak się na bukowską wole jedzie...
|
To znaczy jest czy było

A ta Targowica to kiedy? Też wtorki i piątki ?