Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
syeb
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: z Królestwa
Offline
#
15145
29.03.2010, 17:10
jaki jest mandat za jazde bez prawka przy sobie
tzn jak zostawie prawko w domu a policja mnie zlapie do kontroli
syeb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do syeb
Znajdź inne posty napisane przez syeb