|
Co za ludzie,trzeba było wszystko zwalić na żydków i po problemie i każdy z nas zadowolony a w media nie ma jakiegoś halo.
Jest taka zasada : ktoś coś za...ał na osiedlu mów ze jest niewinny.
A tu sami kibice Wisły na siebie napierdalaja.Czasmi można zamiesc kurz pod dywan.
|