marcin19876 napisał(a):

|
wyżej ktos napisal ze na 99,9% w sektorach A B i C maja byc krzesełka składane, czy ktos z klubu tą informacje potwierdził?czy to kolejna super sensacja bez pokrycia...
|
Jaka supersensacja? Od początku projekt zakładał, że będą składane.
Kuba napisał, że na stronie SKWK ma być dzisiaj coś więcej. Cierpliwości.