Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6171
Stary 29.03.2010, 14:43
Niebieski1920 napisał(a):Wyświetl post
Mysle, ze jak Wisla bedzie 20 lat bez Mistrzostwa, po drodze zagra 5 sezonow w nizszej lidze, z czego dwa razy cudem uratuyje se przed spadkiem do ligi numer III, to pewnie niektorzy docenia wage Mistrzostwa Polski.

Zywy przyklad na chorzowskim Ruchu.

Co do Sobiecha. Jest raczej nie na sprzedaz, ma kontrakt do 2013 roku bez klauzuli odstepnego. tylko jakas zapasc finansowa moze spowodowac, ze odejdzie juz po tym okienku.
Mniej więcej tak wyglądała nasza droga od '78 do '99 gdzie przyszło nam zwiedzac rozgrywki innego szczebla .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując