Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6170
Stary 29.03.2010, 14:20
Niebieski1920 napisał(a):Wyświetl post
Dzis rozpo czela sie sprawa sadowa z ZUSEM o te 3 mln, ktore wisi stowasrzyszenie za lata 1999-2004 (czasy Rogali). Tutaj jest najwiekszy znak zapytania.
i pomyśleć ze ten facet doradza Cupiałowi :/
toć to jakiś dyzma!
Odpowiedz cytując