Belzebub napisał(a):

Moim zdaniem zdjecie, nie oddaje do konca tego co sie tam "działo"..
Na zdjeciu widac ze Boguski sie do niego usmiecha,a juz w filmiku widac ze ten usmiech kieruje gdzies dalej jakby unikając spojrzenia Małemu w oczy, po czym "oburzony" Małecki,ze Bogus sie nie chce z nim cieszyć,cos macha łapkami, i Bogus wtedy staje zdezorientowany..ja widze to bardziej tak..
|
A ja mam dla Ciebie radę - znajdź sobie dziewczynę, kup akwarium albo kota - cokolwiek. Skoro masz czas żeby na podstawie niespełna dwuminutowego filmiku wydłubać tak absurdalną analizę - możesz go wykorzystać o wiele lepiej. Na pewno.
To co, nie można się było po meczu przypiąć do Pawełka, to wracamy do Małeckiego?
